O nas

Caruk Nieruchomości” działa na rynku nadmorskich nieruchomości nieprzerwanie od 1998 roku. Jak łatwo się domyśleć, przez te kilkanaście lat poznaliśmy potrzeby klientów, dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości, tak aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

„Caruk Nieruchomości” to dynamiczne i szybko rozwijające się biuro nieruchomości. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, wiemy, że zaufanie klienta można zdobyć jedynie oferując usługi najwyższej jakości. Państwa zadowolenie to nasz sukces – po to w końcu tu jesteśmy! Nasza wiedza, praktyka i doświadczenie dają możliwość zaoferowania Państwu bogatej oferty świadczonych usług w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości. Usługi kierujemy do właścicieli nieruchomości jak również do najemców oraz kupujących.

Świadczymy usługi w szeroko pojętym pośrednictwie w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości oraz obrocie nieruchomościami przemysłowymi. 
W ramach współpracy z Państwem oferujemy miłą, fachowa, profesjonalną i skuteczną obsługę w obrocie nieruchomościami wraz z formalnościami organizacyjno-prawnymi poprzedzających transakcję, organizujemy również obsługę notarialnej transakcji; ponadto służymy pomocą, doradztwem przy wyborze kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości wraz z analizą zdolności kredytowej, ubezpieczenia mieszkań i domów.

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz setki przeprowadzonych transakcji gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo związane z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości Wystarczy do nas zadzwonić, a my dojedziemy i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

 

rodzaj nieruchomości

rodzaj transakcji

gmina

miejscowość

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

piętro

numer oferty

Krzysztof Caruk

Krzysztof Caruk

info@caruknieruchomosci.pl

tel.: +48 605 600 300

caruk.info

Notatnik

notatnik jest pusty

Kalkulator

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.